Çocuklarımızın sayısal becerilerini geliştirecek, uzun kış akşamlarında zihnimizi dağıtacak strateji oyunu satranç takımları; metal kaplamalı, mermerit ya da tamamen ahşap şekilde tasarlanarak sunuluyor.

 

Devamını Okuyunuz Gizle

Kültürümüzün desenlerini üzerinde taşıyan motifleriyle ahşap tablası ve ahşap ya da metal oyuncularıyla satranç takımları ofislerinize şıklık katmanın ötesinde satranca karşı ilgiyi arttırıyor. Tamamen el işçiliği ahşap takım üstündeki desenler ve köşeli form seçkin oyuncular için seçkin bir şıklık sunuyor.

 

Geleneksel kültürümüzü yaşatma hedefiyle hareket eden Anadolia, başta sözlü kültür unsurumuz Hacivat ve Karagöz oyunu tiplerini yaşatmaya devam ediyor. Bazen cam üzerine işlenen desenlerle bir mumluk, bazen de duvarınıza asacağınız bir kukla şeklinde tasarlanan ürünler, geçmişi mekanlarınızda yaşatıyor.

 

Tamamı el işçiliği ve masif ahşaptan yapılan tavlalarımız, tavla oyununa, bu oyun etrafında şekillenen sosyalleşme kültürüne katkıda bulunuyor.

 

En şık ofislerde dekoratif bir obje olarak yerini alırken keyifli sohbetlerin bir parçası oluyor. Kapak üstlerinde ve tabanında bulunan işlemelerin tamamı orijinal desenlerden oluşan tavla çeşitleri, sizi biricik ve değerli hissettirecek şıklığı da yaratıyor.

EY.05.29.100928
₺1.700,00 KDV Dahil
YB.08.03.102810
₺250,00 KDV Dahil
Tükendi
EY.05.29.101515
₺8.200,00 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR