Ahşap Satranç Takımı Taş Seti
Ahşap Satranç Takımı Taş Seti
Ahşap Satranç Takımı Taş Seti
Ahşap Satranç Takımı Taş Seti

Ahşap Satranç Takımı Taş Seti (YB.08.02.103060)

Marka : Anadolia
Fiyat : 1.875,00₺(KDV Dahil)
312,50₺ 'den başlayan taksitlerle
Özel Üretim Ücretsiz Hediye Paketi

Satranç, dünyanın en popüler oyunları arasında yer alıyor ve geçmişi çok eski dönemlere dayanıyor. M.Ö. 2000’li yıllarda Mısır’daki piramitlerin kabartmalarında, satrancın oynandığına dair bulgulara rastlanıyor. M.S. 6. yüzyılda Hindistan’da ortaya çıkan satranç, M.S. 10. yüzyılda Asya’nın tamamına, Orta Doğu ve Avrupa’ya yayılmış bulunuyor. 15. yüzyılda Avrupa’daki soylular arasında popülerleşmesi nedeniyle kraliyet oyunu olarak da anılan satranç, dizilişleri ve kuralları bakımından birtakım değişiklikler göstererek 19. yüzyılda bugünkü halini alıyor.

 

Anadolia Mağazacılık tarafından ahşaptan yapılmış satranç takımı taş seti ile satranç, şimdi daha da bir keyifli! Masif ahşaptan yapılmış satranç tahtası üzerinde yine ahşaptan yapılmış ve üzerindeki desenlerin özel olarak çizildiği figürlerle satranç oynayabilir, keyif dolu anlar geçirebilirsiniz. Satranç takımı taş setinin kutusu da ahşaptır ve şık bir görünüme sahiptir.

 

Hem kendinize hem de sevdiklerinize alabileceğiniz set sayesinde güzel anlar geçirebilir ve sevdiklerinizin de mutlu zamanlar geçirmelerine katkıda bulunabilirsiniz. Ahşap Satranç Takımı Taş Seti’ni aynı zamanda kurumsal hediye olarak iş ortaklarınıza ve çalışma arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz.

 

 

Yapılışı

Anadolia Mağazacılık tarafından yapılan Satranç Takımı Taş Seti ve kutusu ahşaptan yapılmıştır.

 

 

Kullanım Alanları

Masa oyunu olarak iki oyuncuyla satranç tahtası ve taşları ile oynanan satranç, hem kendiniz hem de hediye olarak sevdikleriniz için uygundur.

 

 

Kullanım Şekli

Kimyasal kullanmadan, kuru bir bez ile temizlenmelidir.

 

 

Gönderim Şekli

Ahşap Satranç Takımı Taş Seti, Anadolia Mağazacılık tarafından yapılmış özel tasarımlı kutusunda gönderilmektedir.

 

 

Kutu Detayları

En: 24,5 cm

Boy: 29,5 cm

Yükseklik: 3,5 cm

Ağırlık: 0,88 kg

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR