KUTU ÇİKOLATA VE HEDİYELİK ÇİKOLATALAR

Çikolata, her yaştan insanın severek tükettiği ve özel günlerin vazgeçilmezi olan lezzetli bir atıştırmalıktır. Sevdiklerinizi mutlu etmek ve özel anları unutulmaz kılmak için çikolatalardan daha güzel bir hediye olamaz. Özel günlerinize uygun tasarımlara sahip kutularıyla Anadolia Çikolataları Madlen, Spesyal ve Draje olarak farklı seçeneklere sahiptir. Masif Kutuda Sargılı Madlen Çikolata” lezzeti ve özel tasarımlı şık kutusu ile hem ikramlık hem de hediyelik olarak özel günlerinizin kurtarıcısı olacaktır. Sütlü ve bitter çeşitlerinin aynı kutu içinde yer alması, her iki tercihe de hitap edecektir.

Devamını Okuyunuz Gizle

İÇERİK


 

Sütlü Kare Madlen Çikolata: Şeker, Yağlı Süt Tozu, Kakao Yağı, Kakao Kitlesi, Emülgatör (Ayçiçek Lesitini), Vanilya Aroma Vericisi

 

Bitter Kare Madlen Çikolata: Şeker, Kakao Kitlesi, Kakao Yağı, Emülgatör (Ayçiçek Lesitini), Vanilya Aroma Vericisi. (Bitter çikolatada kakao kurum maddesi min. %43'tür.)

 

KULLANIM ALANLARI


 

Masif Kutuda Sargılı Madlen Çikolata” tek başına başlıca bir lezzet ve mutluluk kaynağı olmakla birlikte, kahve ve çay gibi içeceklerinizin yanına da çok yakışacaktır. Pastalarınızda ve bazı tatlılarınızda süsleme amacıyla veya erimiş çikolata hâlinde çikolata sosu olarak da kullanabileceğiniz madlen çikolatayı; söz nişan, bayram gibi özel günlerde ikramlık ve hediyelik gibi amaçlarla da tercih edebilir, aynı zamanda kurumsal hediye olarak değerlendirebilirsiniz.

 

Nişan/Kına Çikolatası


 

Madlen Kutulu, Sargılı Çikolatamızı Nişan ve Kına etkinlikleri için de tercih edebilirsiniz. Ayrıca kurumsal hediye olarak sıklıkla tercih edilen bir üründür.

 

ÇİKOLATANIN FAYDALARI


 

Çikolatanın antioksidan bakımından zengindir, stresi azaltmaya yardımcı olur, hafızayı güçlendirir ve kalp ve damar sağlığını korumaya yardımcı olur. Endorfin hormonunu tetikleyerek mutluluk verir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR