SATIŞ VE TESLİMAT KOŞULLARI

Değerli Müşterilerimiz;

E-mağazamızdan yapacağınız alışverişlerinizde süreci kolaylaştırmak ve hızlandırmak adına, aşağıdaki maddeleri göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

1. FİYAT

 

Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir.
Ürünlerimiz, TL para birimiyle fiyatlandırılmaktadır.

 
 

 
 

2. ÖDEME

 

Ödemelerinizi; kredi kartı, banka havalesi/EFT yoluyla yapabilirsiniz.

 

Havale ile yaptığınız ödemelerde banka ödeme dekontuna sipariş numarasını yazdıktan sonra "Anadolia e-mağaza ödemesidir" notunu belirtmenizi önemle rica ederiz.

 

3. SİPARİŞLERİNİZİN GEÇERLİLİĞİ

 

Siparişleriniz, ödemenin Anadolia Mağazacılık’a ulaştığı anda geçerli olmaktadır. Bu nedenle siparişleriniz; ödemenin ulaştığı andaki stoklar esas alınarak karşılanacaktır. Karşılanamayan siparişlerin bedeli tarafınıza iade edilecektir.

 
 

 
 

4. TESLİMAT

 

750 TL ve üzeri siparişlerinizin kargo masrafı şirketimizce karşılanmaktadır.

 

İstanbul içi siparişler; 2 iş günü, İstanbul dışı siparişler ise maksimum 3 iş günü içinde teslim edilmektedir.

 

Kargo bedeli; ürünleri satın alma aşamasında ödendiğinden, teslimat sırasında ayrıca bir kargo bedeli ödenmesi söz konusu değildir.

Kargo bedeli; ürünleri satın alma aşamasında ödendiğinden, teslimat sırasında ayrıca bir kargo bedeli ödenmesi söz konusu değildir. Siparişiniz, ödemeniz Anadolia Mağazacılık’a ulaştıktan sonra en ekonomik ve güvenli koşullarda kargo şirketine teslim edilir. Siparişlerinizin takibini, shop.anadolia.com üzerinden "Siparişlerim" bölümünden yapabilirsiniz.

 

Kargonuzun dışında hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa teslim almayarak bize geri dönmesini sağlamalısınız. Kargonuzu teslim aldıktan sonra kargo yetkilisi ile birlikte açarak kontrol etmelisiniz. Kontrolünüz sırasında siparişinizde herhangi bir eksiklik, yanlışlık veya hasar tespit ederseniz, kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep etmelisiniz. Kargo yetkilisi şahitliğinde, ilk teslimat anında hazırlanan tutanaklar; eksikliğin, yanlışlığın veya hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılması için çok önemlidir. Kargoyu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksiklik, yanlışlık, hasar bildirimleri; tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

 

Hafta sonu ve resmî tatillerde kargo teslimatı yapılamamaktadır. Bu tarihlere denk gelen siparişlerinizin kargo teslimatı takip eden ilk iş günü yapılacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR