Sofralarınıza şıklık katacak doğal taş ve seramik bardak altlıkları, yine özgün tasarımları, Anadolu kültürünü, tarihini, mitolojik kavram ya da sembolleri mekanlarınıza taşıyor.

Devamını Okuyunuz Gizle

Neden bardak altlığı kullanmalısınız?

 

Bardak altlıkları sıcak ve soğuk içeceklerin masa ve sehpalar üzerinde bıraktığı rahatsız edici izleri önleyebilmek için kullanılır. Hem koruyucu hem de dekoratif özelliği olan bardak altılıkları oldukça işlevli ve şık ürünlerdir.

 

Bardak altlığı seçiminde neye dikkat etmeliyim?

Bardak altlıklarımız traverten, seramik ve birinci sınıf ahşap malzeme üzerine özel baskı ve kazıma teknikleriyle üretilmektedir. İşlevsel olarak kullanacaksanız traverten malzemeden üretilen bardak altlıklarından satın almanızı tavsiye ediyoruz. Daha çok dekoratif amaçlı bir kullanım için satın alıyorsanız seramik ve ahşap bardak altlıklarını tercih edebilirsiniz.

 

Hediye olarak verilebilir mi?

 

Bardak altlıklarımız tasarımcılarımız tarafından özenle tasarlanarak üretilmektedir. Zevkinize göre seçebileceğiniz bardak altlıklarımız oldukça cazip bir seçenek olacaktır. Evlerinizde, ofislerinizde kullanabileceğiniz aynı zamanda sevdiklerinize hediye edebileceğiniz dekoratif bir aksesuardır. Firmanızın logosunun olduğu özel bir çalışma yaptırıp çalışanlarınıza ve iş ortaklarınıza hediye edebilirsiniz. Oldukça şık kutusu ile gönderim yapılmaktadır..

EY.04.02.100906
₺520,00 KDV Dahil
EY.04.02.100839
₺520,00 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR