DEKORATİF KUTU

Dekoratif ahşap kutular, her eve güzellik ve işlev katmanın harika bir yoludur. Farklı boyutlarda, şekillerde ve ahşap türlerinde gelirler, bu nedenle tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uyan bir tane bulabilirsiniz. Ahşap sandıklar dekorasyonda aranan ürünler arasındadır. Dekoratif ahşap kutular evinize hoş bir hava katacaktır

Devamını Okuyunuz Gizle

 

Ahşap kutular, çeşitli eşyaları saklamak için kullanılabilir. Mutfakta baharatları, tarif kartlarını veya atıştırmalıkları saklamak için kullanılabilirler. Oturma odasında kitapları, dergileri veya battaniyeleri saklamak için kullanılabilirler. Yatak odasında mücevherleri, makyaj malzemelerini veya kişisel eşyaları saklamak için kullanılabilirler. Hediye edeceğiniz ürünleri ahşap kutularla vermek hem hediyenize değer katar hem de sürdürülebilirlik açısından önemli bir yer edinmektedir.

 

Dekoratif ahşap kutular ayrıca evinizin dekoruna renk ve ilgi katlamak için de kullanılabilir. Doğal ahşap renginde bırakabilir, boyayabilir veya desenlerle süsleyebilirsiniz. Dekoratif ahşap kutuları, mumlar, vazo veya biblo gibi diğer dekor öğeleri ile de kullanabilirsiniz.

 

Dekoratif bir kutu alırken malzemesine ve kaplamasına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayrıca kutuyu ne için kullanacağınız, içerisine koyacağınız ürünlerin kaplayacağı alana da dikkat etmeniz gerekmektedir. İsteğinize ve tarzınıza uygun dekoratif kutu modellerini Anadolia.com üzerinden bulabilirsiniz!

 

EY.05.05.102831
99,00₺
180,00₺
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR