SİRKELERDE DOĞAL LEZZETİN SIRRI

 

Sirke, yüzyıllardır mutfaklarda ve sağlık amaçlı kullanılan, doğal ve faydalı bir üründür. Özellikle doğal fermentasyon yoluyla üretilen sirkeler, besin değeri ve lezzetiyle öne çıkar.

Devamını Okuyunuz Gizle

DOĞAL FERMENTASYONUN HAFİFLİĞİ


Sirkelerimiz tamamen doğal fermentasyon yöntemi ile üretilmektedir. Doğal fermentasyon, sirkenin besin değerini ve lezzetini koruyan geleneksel bir yöntemdir ve asitlik oranı en düşük sirkelerdir. Bu sayede Anadolia sirkeleriyle ile hazırladığınız yemekler, daha lezzetli olmalarının yanında doğallıkları nedeniyle hafif hissettirir.
 

SİRKE ÇEŞİTLERİ


Elma sirkesi, üzüm sirkesi, alıç sirkesi ve enginar sirkesiyle Anadolia, bu toprakların değerlerini sofralarınıza taşıyor.
Elma sirkesi ekşi ve tatlı bir lezzete sahiptir, üzüm sirkesinin ise daha yumuşak ve meyvemsi bir tat taşımaktadır.
 

SİRKENİN FAYDALARI


Doğal fermente sirkelerin sindirim sistemine, bağışıklık sistemine, kan şekerinin kontrolüne ve kalp ve damar sağlığına olan faydaları bulunmaktadır. Fermente sirkelerin probiyotik bakımından zengin olduğunu ve zararlı bakterileri yok ederek bağırsak florasını düzenlemeye yardımcı olduğunu da ayrıca belirtmek gerekir.
Doğal fermente sirkeler sadece salatalarda değil, makarnada, marinasyonlarda, soslarda, temizlik ürünlerinde ve kozmetiklerde de gönül rahatlığıyla kullanılabilir.
Sizler de sirke çeşitlerimizi inceleyerek uygun fiyatlarla ve hızlı kargo hizmetiyle sofralarınıza doğallık ve lezzet katabilirsiniz.

 


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR