DEĞERLERİMİZ

Anadolia; tarihi, sanatı ve teknolojiyi birleştirerek özel tasarımlarla yüzyıllara yayılan Anadolu mirasını günümüze taşır.

Bu hedef doğrultusunda geleneksel kültürel ürün ve değerlerin unutulmaması ve korunması için yapılan tüm çalışmaları destekler ve bu alana hizmet eder.

Topraklarımızın öğretilerinin derinliğini, motiflerde yaşatılan mirası yeniden hatırlatır ve ulaşılır hale getirir.

Yeni nesillerin ortak kültürel mirasımızın bir parçası olması; duygudaşlığı devam ettirebilmesi, dünya milletlerine örnek oluşturan insanlık değerlerimizi yaygınlaştırması için çalışır.

 

İnsan Odaklıyız.

“İnsan”a değer verir, yüksek insanlık değerlerinin yaygınlaştırılması, yeniden hatırlanması için çalışırız.

 

Yerli ve Milli Üretimimizle Ülkemize Hizmet Etmek İstiyoruz.

Ülkemizin her bireyi gibi vatanımızı ve milletimizi çok seviyoruz, bağlıyız. Bu yolda yapabileceğimiz en iyi hizmeti yapmak adına yerli ve milli ürünler üretiyoruz.

 

Güven Veririz, Güven Duyarız.

Anadolia tüm paydaşlarıyla olan ilişkilerinin temeline “güven”i koyar, iş yaptığı tüm bireyler, firmalar ya da kurumlar Anadolia için yol arkadaşıdır.

 

Sorumluluk Sahibiyiz.

Yüzlerce fikrin yarıştığı, en iyisinin uygulandığı ortamımızda, gerektiği yerde risk alan, yetki ve inisiyatif sahibi, sorumluluk alabilen ekip arkadaşlarıyla çalışırız.

 

Heyecanlıyız.

Yaptığımız işin ve büyük sorumluluğun farkındayız. Bu büyük sorumluluğun gereği heyecanlı, tutkulu ve inançlıyız.

 

Yenilikçiyiz.

İnovatif düşünen, çağın tüm gelişmelerini takip etmeye çalışan yapımızla, deneyimlere değer vererek, teknoloji ile gelenekseli birleştirerek ilerleriz.

 

Değer Katıyoruz.

Yol arkadaşlarımızla yaptığımız her işe ve kuruma değer katıyor hem onlar hem firma hedeflerimiz için yüksek faydanın sağlanabilmesi için çalışırız.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR