EL DOKUMASI KİMONO

Kimono, geniş ve bol kesimli bir kıyafet olduğu için oldukça rahattır. Hareket etmeyi kolaylaştırır ve havadar bir yapıya sahiptir.Tekstil, giysilerden ev tekstiline, endüstriyel malzemelere kadar her şeyi kapsayan geniş bir üretim alanıdır. Bu sektör, hammaddelerin ipliğe dönüştürülmesi, ipliklerin kumaş haline getirilmesi ve kumaşların çeşitli ürünlere dönüştürülmesi gibi aşamaları içerir.

Devamını Okuyunuz Gizle

 

EL DOKUMASI KİMONO

Kimono, zarif ve estetik bir görünüme sahiptir. Farklı desen ve renklerle süslenerek oldukça şık bir görünüm elde edilebilir. El tezgahında dokunan, geneli kalıplarla geleneksel taş baskı tekniği kullanılarak elle basılan desenlere sahip kimono ve plaj elbiselerimiz, pamuk ya da bambu kumaş kalitesiyle konfor sağlıyor. Denizli Buldan Dokuması İşlemeli Kimono Denizli Buldan geleneksel dokuma tekniğiyle pamuk ve bambu ile dokunmuştur. Dokumasıyla Dünyaca ünlü olan Buldan üretilen kimonolarımız ,sizi serin tutarken hava alan doğal bambu ve pamuğun konforunu yaşatacaktır Su yeşili işleme ve dantel detayıyla kısa kimonomuz yaz aylarınız vazgeçilmesi olacak.Bambu pamuk kimonomuz hem plaj hem de dışarıda kombin yapabileceğiz yanınızdan ayırmayacağız tamamlayıcı bir tasarım. Yüksek kaliteli ve ince dokunmuş bambu pamuk kumaş, benzersiz tasarımı Anadolia kimonoları tanış olun.

Kimoların dokusu ile üzerinizde yokmuş gibi hissedecksiniz.Yüksek su emici özelliğiyle hafif ve hızlı kurumasıyla öne çıkan bu ürünlerle plaj ya da banyo konforunuz sağlanmış oluyor.

Kenarında dantel dönen seçenekleri yanında baskı desenleri de bulunan kimono ve elbiseler sizinle buluşuyor.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR