Hikâyesi Olan Kokulara Yenilerini Ekleyin Hikayeler Yaratma Sırası Sizde

 

Anadolia kozmetik biriminin uzun bir ar-ge sürecinden sonra sizlere sunduğu kolonya çeşitleri, kokularla hikâyeleri özdeşleştiren yapısıyla fark yaratıyor.

Devamını Okuyunuz Gizle

 

Tarihi Galata ve çevresinin incir ağaçlarıyla dolu zamanlarının kokusunu Galata İncir Kolonyasıyla ya da Aşiyan’ı baharda misler gibi saran erguvan kokusunu Aşiyan Ergunvan Kolonyasıyla yakınınıza taşıyor.

 

İstanbul serisi kolonyaları içinde yer alan bu özel çalışma ile Kız Kulesi, Pierre Loti, Aşiyan ve Galata anılarınızdaki yerleriyle ve anılarınızdaki kokularıyla her daim yanı başınızda yer alıyor.

 

Kentler de Kokularla Bir Şehrin Sokakları, Caddeleri... Anılarınızdaki Kokular

 

Göbeklitepe, Patara, Efes ve Truva kokuları da bir arada Kentler Serimizi oluşturuyor. Gül kokan Göbeklitepe’yi, kiraz çiçeği kokan Patara, Yeşil Çay kokan Efes’i, zeytin çiçeği kokan Truva kokuları izliyor. Kentlerin de kendilerine has kokuları olduğunu biliyor ve bu kentlere özgü yapıyı yansıtan kokuları özlemlerinizi gidermek için evlerinize taşıyoruz.

Kolonya satın alırken, yüksek kaliteli bir ürün olduğundan emin olmak önemlidir. Kolonya, cam bir şişede saklanmalı ve serin, karanlık bir yerde saklanmalıdır. Kolonya doğrudan güneş ışığına veya ısıya maruz bırakılmamalıdır.

Kolonya, Türkiye'de çok popüler bir üründür. Genellikle misafir ağırlama geleneğinin bir parçası olarak kullanılır ve misafirlere ev sahibinin evine girerken ikram edilir. Kolonya ayrıca camiye girmeden önce veya cenaze törenlerinde de kullanılabilir.

Kolonya, genellikle cilde serpilerek kullanılır. Ayrıca ferahlatıcı bir serinletici olarak veya enfeksiyonları önlemek için bir antiseptik olarak da kullanılabilir. Kolonya, kokuları gidermek için de kullanılabilir.

Kolonya'nın birçok farklı türü vardır. Kolonya fiyatları ve kolonya çeşitleri ile Anadolia.com farklı ürünleri sizlerle buluşturuyor. Hediyelik kolonya çeşitleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Limon kolonyası, lavanta kolonyası, zeytin çiçeği kolonyası aranan kolonya çeşitleri arasındadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR