Hikâyesi Olan Kokulara Yenilerini Ekleyin Hikayeler Yaratma Sırası Sizde

 

Anadolia kozmetik biriminin uzun bir ar-ge sürecinden sonra sizlere sunduğu kolonya çeşitleri, kokularla hikâyeleri özdeşleştiren yapısıyla fark yaratıyor.

Devamını Okuyunuz Gizle

 

Tarihi Galata ve çevresinin incir ağaçlarıyla dolu zamanlarının kokusunu Galata İncir Kolonyasıyla ya da Aşiyan’ı baharda misler gibi saran erguvan kokusunu Aşiyan Ergunvan Kolonyasıyla yakınınıza taşıyor.

 

İstanbul serisi kolonyaları içinde yer alan bu özel çalışma ile Kız Kulesi, Pierre Loti, Aşiyan ve Galata anılarınızdaki yerleriyle ve anılarınızdaki kokularıyla her daim yanı başınızda yer alıyor.

 

Kentler de Kokularla Bir Şehrin Sokakları, Caddeleri... Anılarınızdaki Kokular

 

Göbeklitepe, Patara, Efes ve Truva kokuları da bir arada Kentler Serimizi oluşturuyor. Gül kokan Göbeklitepe’yi, kiraz çiçeği kokan Patara, Yeşil Çay kokan Efes’i, zeytin çiçeği kokan Truva kokuları izliyor. Kentlerin de kendilerine has kokuları olduğunu biliyor ve bu kentlere özgü yapıyı yansıtan kokuları özlemlerinizi gidermek için evlerinize taşıyoruz.

 

İmkânsız Aşkın Kokusu Olur Mu?

 

Galata ve Kız Kulesi’nin aşkını, kavuşamayan iki aşığın efsanevi hikâyesini Aşk-ı Dilhun kolonya setimizle sizlere sunuyoruz. Elma ve incirin araması iki şişede aşkın büyülü bir iksiri gibi can buluyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR