3 Numara Düz Tavla Pulu
3 Numara Düz Tavla Pulu
3 Numara Düz Tavla Pulu
3 Numara Düz Tavla Pulu

Ahşap Tavla Pulu Takımı No:3 Düz (YB.08.03.103056)

Marka : Anadolia
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : 610,00₺
İndirimli : 366,00₺
61,00₺ 'den başlayan taksitlerle
Özel Üretim Ücretsiz Hediye Paketi Özel Kutulu %100 Ahşap

 

Ahşap Tavla Pulu Takımı No:3 Düz

Tavla, Osmanlı İmparatorluğu’nda yaygınlaşmış ve zamanla Türk kültürünün bir parçası hâline gelmiştir. Tavla oyununun en önemli aksesuarı olan tavla pulları 30 adettir ve 15’i geceyi, 15’i gündüzü simgelemek üzere 2 farklı renkten oluşur. 

Anadolia Mağazacılık tarafından özenle tasarlanarak üretilmiş Ahşap Tavla Pulu Takımı, özellikle el işçiliği ile yapılmış tavlalara çok yakışacaktır. Oyundan daha fazla keyif almanızı sağlayacak bu tavla pulu takımını, tavla oynamayı seven dostlarınıza da hediye edebilirsiniz. Desenli tavla pulları, şık ahşap kutusunda gönderilmektedir.


Özellikle yazların vazgeçilmez oyunu tavla ile tatillerinizi daha şenlikli hale getirmeyi siz de planlıyorsanız, tavlanızı pulsuz bırakmayın. Çoğumuzun sıklıkla yaşadığı pulların kaybolması, elimizdeki tavlaları da çoğu zaman işlevsiz hale getirir. Anadolia tarafından özenle hazırlanmış bu pullar sayesinde mevcut tavlalarınız yeniden oynanmak için hazır olacaktır. Tavlalara ve pul haznelerine göre farklı numaralarda üretimi yapılan pullardan tercihiniz ile oyun yeniden başlasın!

Tavla tüm oyunlarda olduğu gibi aynı zamanda sosyalleşmenin, keyifli iletişimler kurmanın, arkadaşlıkları geliştirmenin de yollarından biri. Gelelerle, marslarla devam eden oyun içinde esprili tartışmalar, zar tuttun, tutmadım atışmalarıyla her zaman rastlanan beylik söz gruplarıyla oyunun da kendi içinde bir ritüeli gelişmiştir. Pulu sertçe tavlaya vurmadan oyun bitmezse, keyfi de olmaz..

O zaman kim önce başlıyor?

 

 

Yapılışı

Anadolia Mağazacılık tarafından tasarlanıp üretilen tavla pulları ve kutusu ahşaptan yapılmıştır.

 

 

Kullanım Alanları

Tavla oyunundan alacağınız keyfi arttıracak ahşap tavla pulları, özellikle el işçiliği ile yapılmış tavlalara çok yakışacaktır. Şık ahşap kutusunda gönderilen tavla pulu takımını dilerseniz hediye seçenekleri arasında da değerlendirebilirsiniz.

 

 

Kullanım Şekli

Kimyasal kullanmadan, kuru bir bez ile temizlenmelidir.

 

 

Gönderim Şekli

Şık ahşap kutusunda gönderilmektedir.

 

 

Ürün Detayları

Çap: 3,2 cm

Kalınlık: 7 mm

 

 

Kutu Detayları

En: 9,5 cm

Boy: 20 cm

Yükseklik: 1 cm

Ağırlık: 0,274 kg

 

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR