Terrazzo Desenli Mumluk ve Tütsülük
Terrazzo Desenli Mumluk ve Tütsülük
Terrazzo Desenli Mumluk ve Tütsülük

Terrazzo Desenli Mumluk ve Tütsülük (EY.05.19.102952)

Marka : Anadolia
Fiyat : 1.400,00₺(KDV Dahil)
233,33₺ 'den başlayan taksitlerle
Özel Üretim Ücretsiz Hediye Paketi

Terrazzo, çok eski dönemlerden beri kullanılan bir malzeme olarak karşımıza çıkıyor ve mermer parçaları ile çimento karışımından oluşuyor. İlk zamanlarda sadece zeminlerde tercih edilen bu malzemeye, son dönemlerde duvarlarda da dekoratif objelerde de sık sık başvuruluyor. Terrazzo, bulunduğu alana modern görünüm kazandırması sayesinde dekorasyon trendleri arasında önemli yer kaplıyor.


Terrazzo deseni verilmiş Anadolia Mağazacılık tasarımı mumluk ve tütsülük ile siz de yaşam alanlarınızı modern hale getirebilirsiniz. Hem şık hem kullanışlı oluşuyla bu takım aynı zamanda hediyelik eşya olarak da sevdiklerinizi çok mutlu edecektir.


*Anadolia Mağazacılık olarak; kadın emeğine değer veriyor, emektar kadınlarımıza destek olmayı görev biliyoruz. Kadın istihdamını önemsiyor ve kendi üretimimiz olan ürünlerin, tasarlanıp üretilmesinden sizlere ulaşmasına kadar her aşamasına kadınları dâhil etmeye özen gösteriyoruz. Kadın eli değmiş ürünlerimizi beğeninize sunarak sizlerin de kadınlarımıza destek olabilmenizi sağlamayı amaçlıyoruz. Bu ürün de yine kadın emeği bulunan ürünlerimizden biri olarak siz sahibini bekliyor. Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

   

 

Yapılışı

Terrazzo deseni verilerek hazırlanmıştır.

 

 

Kullanım Alanları

Terrazzo desenli mumluk ve tütsülük ile yaşam alanlarınıza modern bir hava katabilirsiniz. Anadolia Mağazacılık tarafından, kullanışlı şekilde dizayn edilmiş takımı, sevdiklerinize hediye etmek üzere hediye seçenekleri arasında da değerlendirebilirsiniz.

 

 

Kullanım Şekli

Kimyasal kullanmadan, bezle silerek temizlenmelidir.

 

 

Gönderim Şekli

Anadolia Mağazacılık tarafından özenle paketlenerek gönderilmektedir.

 

 

Ürün Detayları


Tütsülük Altlığı

Uzunluk: 22 cm

En: 22 cm

Derinlik: 1,5 cm

Ağırlık: 562 g

 

 

Tütsülük

Uzunluk: 10 cm

En: 1 cm

Derinlik: 6 cm

Ağırlık: 108 g

 

 

Mumluk

Uzunluk: 11,5 cm

En: 8 cm

Derinlik: 5 cm

Ağırlık: 454 g

 

Üç Ürünün Toplam Ağırlığı: 1,124 g

 
Renk
Krem
Parça Sayısı
3'lü
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR