Termostatlı, Yaşam Çiçeği Motifli Dekoratif Puro Kutusu
Termostatlı, Yaşam Çiçeği Motifli Dekoratif Puro Kutusu
Termostatlı, Yaşam Çiçeği Motifli Dekoratif Puro Kutusu
Termostatlı, Yaşam Çiçeği Motifli Dekoratif Puro Kutusu

Termostatlı, Yaşam Çiçeği Motifli Dekoratif Puro Kutusu (EY.05.05.103018)

Marka : Anadolia
Fiyat : 3.450,00₺(KDV Dahil)
575,00₺ 'den başlayan taksitlerle
Özel Üretim Ücretsiz Hediye Paketi

Termostatlı, Çekmeceli, Yaşam Çiçeği Motifli Dekoratif Puro Kutusu; kullanışlılığı ve şıklığı ile severek kullanacağınız ürünler arasında! İçindeki nem tutucu ve iç kısmı ile bağlantılı analog göstergeli nem ölçer sayesinde, purolarınızı nemi ideal bir ortamda saklayabilirsiniz. İçi ham ağaçtan tasarlanmış ahşap puro kutusunun iç kapağındaki ayna ve üzerindeki yaşam çiçeği motifleri ile yaşam alanlarınızı farklılaştırabilirsiniz.


Yaşam çiçeği nedir? diye soracak olursanız; tarihi çok eskilere dayanmasına rağmen adını 1990’lı yıllarda alan; birçok kültürde, öğretide ve dinde büyük önem taşıyan; eski el yazmalarında, tapınaklarda, sanatta karşımıza çıkan bir semboldür diyebiliriz. Yaşam çiçeği, iç içe geçmiş eşit alana sahip çok sayıda daireden ve tüm bu dairelerin en dışında da büyük bir daireden oluşuyor, dairelerin içindeki çiçekler simetrik bir görüntü yaratıyor.

 

Yaşam çiçeği formu ile varlık, evrenin oluşumu, yaratılış döngüsü anlatılıyor. Bilgi, bilgelik, aydınlanma ile ilişkilendirilen sembol aynı zamanda çokluktaki birliği, varlığın tek bir kaynaktan geldiğini, her şeyin birbirine bağlı olduğunu ifade ediyor. Kabala’da yer alan hayat ağacı sembolünün de bu sembolden türemiş olabileceği düşünülüyor.

 

Dekorasyonlara güzellik katacak bu işlevsel puro kutusunu her daim sevdiklerinize hediye edebileceğiniz gibi; Babalar Günü gibi özel günlerde de hediye seçenekleri arasında değerlendirebilirsiniz.

 

 


Yapılışı

Anadolia Mağazacılık tarafından özenle tasarlanan Termostatlı, Çekmeceli, Yaşam Çiçeği Motifli Dekoratif Puro Kutusu; fırınlanmış Kayın Ağacı’ndan yapılmıştır. İçinde 1 adet nem tutucu ve iç kısım ile bağlantılı analog göstergeli nem ölçer bulunmaktadır. Ham ağaçtan tasarlanan ürünün iç kısmı, puroların nem bakımından ideal bir ortamda saklanmasını sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

 


 

Kullanım Alanları

Puro kutusu olarak tasarlanmış ahşap kutuyu, purolarınızı saklamak için ya da dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz gibi, sevdiklerinize hediye etmek amacıyla hediyelik eşya olarak da değerlendirebilirsiniz. İç kapağındaki aynası, çekmeceli oluşu, üzerindeki yaşam çiçeği motifleri ile her daim hediye edilmeye uygun olan bu şık ve işlevsel puro kutusu, Babalar Günü gibi özel günlerde de hediye edilmeye uygundur.

 

 


Kullanım Şekli

Kimyasal kullanmadan, kuru bir bez ile temizlenmelidir.

 

 

 

Gönderim Şekli

Anadolia Mağazacılık tarafından özenle paketlenerek gönderilmektedir.

 

 

 

Ürün Detayları

Uzunluk: 22 cm

En: 29 cm

Derinlik: 19 cm

Ağırlık: 3,4 g

 

 
Renk
Kahverengi
Materyal
Ahşap
Boyut/Ebat
22x29 cm
Parça Sayısı
Tekli
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR