Siyah Geometrik Desenli Vazo

Siyah Geometrik Desenli Vazo (EY.05.16.103112)

Marka : Anadolia
Fiyat : 4.776,00₺(KDV Dahil)
796,00₺ 'den başlayan taksitlerle
Özel Üretim Ücretsiz Hediye Paketi El Yapımı

İnsanoğlunun yaşadığı ilk günlerden günümüze ulaşan sanat dallarından olan seramik, geçmişte günlük ihtiyaçların karşılanması için yapılmış olan her türlü kap kacak olarak tanımlanıyordu. Bu eşyalar, estetik ve sanatsal kavramlar gözetilmeksizin sade bir şekilde yapılmışlardı. Yerleşik yaşamla birlikte, seramiklerde çeşitlilik artmış ve dekoratif süslemeler de kullanılmaya başlanmıştı. Dünyada çeşitli kültürlerde olduğu gibi Yunan Minos Uygarlığı’nda da seramik objeler, hem günlük kullanıma uygun hem de dekoratif olarak kullanılıyordu.

 

 

Uygulama tekniği olarak siyah astarlı pişirim kullanılırken, desen olarak geometrik şekiller tercih ediliyordu. Bu uygulama ile Minos seramiğinde bazı kapların zemin rengi siyah oluyor ve üzerlerinde renkli çizgisel motifler yer alıyordu.

 

 

Anadolia tarafından tasarlanan Siyah Geometrik Desenli Vazo da Eski Yunan seramiklerinden esinlenerek geometrik desenler ile oluşturulmuştur.

 

 

Yapılışı

Üfleme cam tekniğiyle, %100 el işçiliğiyle üretilmiştir.

 

 

Kullanım Alanları

Siyah Geometrik Desenli Vazo; şık ve zarif görünümüyle yaşam alanlarınızın dekorasyonunu şıklaştıracak, sevdiklerinize değerli bir hediye olacaktır.

 

 

Kullanım Şekli

Elde yıkanması önerilmektedir.

 

 

Gönderim Şekli

Özenle paketlenerek gönderilmektedir.

 

Ürün Detayları

Yükseklik: 30 cm

Çap: 16 cm

 

 
Renk
Çok Renkli
Materyal
Cam
Parça Sayısı
Tekli
Yükseklik
30 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR