Pusula Dekorlu 6 Parça Sümen Seti

Pusula Dekorlu 6 Parça Sümen Seti (EY.03.03.103135)

Marka : Anadolia
Fiyat : 8.500,00₺
1.416,67₺ 'den başlayan taksitlerle
Özel Üretim Ücretsiz Hediye Paketi

Bulunduğu ortam kişiyi yansıtan bir ayna görevini görür. Bu nedenle günün büyük bir bölümünün geçirildiği çalışma alanındaki eşyaların şık ve kullanışlı olması son derece önemlidir.

 

 

 

Sümen; ofislerde çalışma masası üzerinde kullanılan bir masa üstü aksesuarıdır. Ofis masasında şıklık ve prestij yaratan sümen setleri, masa üstünde bulunan eşyaların bir arada ve uyumlu bir şekilde konumlandırılmasını sağlar. Pusula Dekorlu 6 Parça Sümen Seti ile keyifli çalışmanın tadını çıkarırken masanızdaki araç ve gereçleri de kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. Üstelik masanızın en güzel köşesinde konumlandırabileceğiniz pusula dekoru, ofisinizin dekorasyonuna farklılık katar.

 

 

 

Pusula eski denizcilerin yön bulmak amacıyla kullandığı en önemli alet olarak karşımıza çıkar. Adını İtalyanca “bussola” kelimesinden alan pusula, üzerinde kuzeyi ve güneyi işaret eden bir mıknatıs iğnesi bulunan ve yön tespit etmek için kullanılan kadranlı bir araçtır. Günümüzde yerini navigasyonların aldığı pusulalar, dekoratif anlamda kullanılmaya ve bulunduğu ortama şıklık katmaya devam etmektedir.

 

 

 

“Sanat eseri hem bir saat gibi içinde bulunduğumuz zamanı, hem de bir pusula gibi gidilmesi gereken yönü işaret etmelidir.”

 

 

 

Fazıl Hüsnü Dağlarca

 

 

 

Yapılışı

 

Pusula Dekorlu Sümen Seti, kayın ağacından yapılmış ve ceviz boyama ile renklendirilmiştir. Set içeriğinde pusula desenleriyle detaylandırılmış cam objeler kullanılmıştır.

 

 

 

 

Kullanım Alanları

Pusula Dekorlu 6 Parça Sümen Seti ile dekorasyonunuza farklılık katabilir, bu kullanışlı ve dekoratif seti hediye ofis ortamına özel hediye seçenekleri arasında da değerlendirerek dekorasyona ilgi duyan dostlarınızı sevindirebilirsiniz.

 

 

 

  

 

Kullanım Şekli

Kimyasal kullanmadan, nemli bir bez ile temizlenmelidir.

 

 

 

 

Gönderim Şekli

Anadolia tarafından özenle hazırlanmış kutusunda gönderilmektedir.

 

 

 

 

Ürün Detayları


YUVARLAK KAİDELİ PUSULA:

Yükseklik: 18 cm

Çap.14 cm

Kare kaide :4x4 cm

 

 

UZUN BARDAK:

Yükseklik :10 cm

Çap.6.5 cm

 

 

KISA BARDAK:

Yükseklik:5 cm

Çap:6 cm

 

 

DAİRE ŞEKLİ KARTLIK:

Yükseklik:7.5 cm

Uzun kenar :10 cm

Kısa kenar :4.5 cm

 

 

 

KAĞIT AĞIRLIĞI:

Çap:8 cm

Yükseklik 3.5 cm

 

 

AĞAÇ KAİDE:

Uzun kenar :30.5 cm

Kısa kenar: 10 cm

Kalınlık : 2.5 cm

 

 

Ürünün toplam ağırlığı: 1.522 g

 

 

 

 

 
Renk
Ahşap
Boyut/Ebat
30x12 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR