Modern Tasarımlı Çizgili Dekoratif  Şişe

Modern Tasarımlı Çizgili Dekoratif Şişe (EY.04.01.103121)

Marka : Anadolia
Fiyat : 1.680,00₺
280,00₺ 'den başlayan taksitlerle
Özel Üretim Ücretsiz Hediye Paketi

Çizgisel ifadeler, başlangıçtan günümüze uzanan köklü bir geçmişe sahiptir. Çizgi, bir anlatım tarzıdır ve belirli bir çalışma süreciyle ortaya çıkar. İlkel toplumlar evren hakkındaki bilgisizlikleri nedeniyle soyut sanata yönelirken, uygar toplumlar farklı nedenlerle soyut sanata ilgi gösterirler; çünkü bilim ve uygarlık sayesinde evren hakkında yeterli bilgiye sahiptirler. "Biçim" olgusu, iç dünyanın dış dünyaya karşı üstünlüğünü şekillendirmiştir ve çağrışımlar aracılığıyla çözümlemeler yaratmak, biçimleri sadeleştirerek bir nesnenin bir konumdan başka bir konuma dönüşebileceği düşüncesini modern sanatta geliştirmiştir, böylece uyumlu yeni ürünler ve tasarımlar ortaya çıkmıştır. 


Anadolia tarafından tasarlanan Modern Tasarımlı Çizgili Dekoratif Şişe de çizgisel ifadelerin yolculuğunun yansıması ve gelişimidir. Yeni başlangıçlar yaparak büyük farklar yaratmak mümkündür.

 

Yapılışı

Modern Tasarımlı Çizgili Dekoratif Şişe’nin üzerindeki desenler el işçiliğiyle üretilmiştir.

 

Kullanım Alanları

Şık ve zarif bir sofra kurmak, sunumlarınızda ve dekorasyonlarınızda fark yaratmak istiyorsanız, Modern Tasarımlı Çizgili Dekoratif Şişe tam size göre! Dilerseniz bu seti sevdiklerinize hediye olarak da sunabilirsiniz.

 

Kullanım Şekli

Elde yıkanması önerilmektedir.

 

Gönderim Şekli

Özenle paketlenerek gönderilmektedir.


Ürün Detayları

Yükseklik: 34 cm

Çap: 12,5 cm

 
Renk
Siyah
Materyal
Cam
Parça Sayısı
Tekli
Ürün Çeşidi
Sürahi/Karaf
Hacim
1-2 L
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR