Masif Kutuda Sargılı Madlen Çikolata 48'li (315 g)
Masif Kutuda Sargılı Madlen Çikolata 48' li (315 g)
Masif Kutuda Sargılı Madlen Çikolata 48' li (315 g)
Masif Kutuda Sargılı Madlen Çikolata 48' li (315 g)

Masif Kutuda Sargılı Madlen Çikolata 48'li (315 g) (GD.03.08.102919)

Marka : Anadolia
Fiyat : 1.100,00₺
Ücretsiz Hediye Paketi Taze ve Yöresinden Karışık Çikolata

Çikolata pek çoğumuzun severek tükettiği bir lezzet. Çikolatanın tarihi oldukça eski ve çeşitleri de bir o kadar fazla. Hâl böyle olunca, birbirinden lezzetli çikolata çeşitleri arasından seçim yapmak zorlaşıyor. Hepimizin bildiği gibi, çikolata türleri içinde madlen çikolata çok tercih ediliyor. Birçok çikolata türü arasından madlen çikolatanın tercih edilmesinde, sahip olduğu özellikler önemli bir etken olarak öne çıkıyor. Bu özelliklerin başında; lezzet yoğunluğu, içeceklerin yanına yakışması, sağlıklı olması, estetik görünümü, özel günlere uygunluğu, süsleme ve sos amacıyla kullanılması yer alıyor.


“Neden Madlen Çikolata?” sorusuna daha detaylı cevap almak isterseniz “Madlen Çikolatayı Tercih Etmeniz için 6 Sebep”başlıklı blog yazımıza göz atabilirsiniz.  

“Masif Kutuda Sargılı Madlen Çikolata” lezzeti ve özel tasarımlı şık kutusu ile hem ikramlık hem de hediyelik olarak özel günlerinizin kurtarıcısı olacaktır. Sütlü ve bitter çeşitlerinin aynı kutu içinde yer alması, her iki tercihe de hitap edecektir.

 

İçindekiler

Sütlü Kare Madlen Çikolata: Şeker, Yağlı Süt Tozu, Kakao Yağı, Kakao Kitlesi, Emülgatör (Ayçiçek Lesitini), Vanilya Aroma Vericisi

Bitter Kare Madlen Çikolata: Şeker, Kakao Kitlesi, Kakao Yağı, Emülgatör (Ayçiçek Lesitini), Vanilya Aroma Vericisi. (Bitter çikolatada kakao kurum maddesi min. %43'tür.)

 

Kullanım Alanları

“Masif Kutuda Sargılı Madlen Çikolata” tek başına başlıca bir lezzet ve mutluluk kaynağı olmakla birlikte, kahve ve çay gibi içeceklerinizin yanına da çok yakışacaktır. Pastalarınızda ve bazı tatlılarınızda süsleme amacıyla veya erimiş çikolata hâlinde çikolata sosu olarak da kullanabileceğiniz madlen çikolatayı; söz nişan, bayram gibi özel günlerde ikramlık ve hediyelik gibi amaçlarla da tercih edebilir, aynı zamanda kurumsal hediye olarak değerlendirebilirsiniz.

 

Kullanım Şekli

Herhangi bir rahatsızlığınız varsa tüketmeden önce mutlaka doktorunuza danışmalısınız.

Alerjen Uyarısı: Süt ürünü (laktoz) içerir. Fındık, Antep fıstığı, ceviz, badem, yer fıstığı, susam içerebilir.

Serin ve kuru yerde (+18/+22°C’de) muhafaza edilmelidir, buzdolabına koyulmamalıdır.

 

Gönderim Şekli

Anadolia Mağazacılık tarafından özenle hazırlanmış kutusunda gönderilmektedir.

 

Ürün Detayları

22,5x 21,5 cm

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR