Kırık Sütun Kitap Desteği

Kırık Sütun Kitap Desteği (EY.05.31.102718)

Marka : Anadolia
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : 700,00₺
İndirimli : 490,00₺
81,67₺ 'den başlayan taksitlerle
Özel Üretim Ücretsiz Hediye Paketi Mermerit Ürün Özel Kutulu

Antik Mimari Sütunların Tarihçesi

Antik çağlardan günümüze uzanan mimaride kullanılan sütun ve sütun başlıklarıpek çok mimari yapıda farklı özellik ve tarzlarda karşımıza çıkar. İlk örnekleri tapınak mimarisinde rastlanan sütunlar, anıt niteliği de gösterirler. Doğu Roma İmparatorluğu’nda 4 ve 6. Yüzyıllar arasında antik geleneği sürdüren ve zamanla bu gelenekten uzaklaşarak gelişen birçok yeni sütun başlığı türü ortaya çıkmaktadır. Sütunların mimaride kullanımı Akdeniz Bölgesi’nde geniş bir coğrafyaya yayılmıştır. Ören yerlerinde sıklıkla karşımıza çıkan sütunlardan hareketle tasarlanmış bu ürün, dekorasyonunuza antik, sofistike bir hava katacak, farklı bir dokunuşun tadını hissettirecektir.

Kitapseverlerin Vazgeçilmez Objesi: Kırık Sütun Kitap Desteği

Kitap okumayı sevenler için kitaplık ya da kütüphanelerin ev ve ofislerde özel bir yeri vardır. Kitaba verilen kıymet, kitabı okumak ve okuduktan sonra tekrar dönüp bakmak ve hatırlamak için onu düzenli tutmak önemlidir. Kitap desteği ile raflarda yerini alacak kitaplarınızın kaymasını, düşmesini de engelleyerek kitabınızın yıpranmasının önüne geçebilirsiniz.

Kitaplığınızın iki köşesinde de kullanabileceğiniz bu ürün, tarihi dokuyu ortamlarınıza getiriyor. Büyük mimari yapıların, özel dokunuşlarınızı mekanlarınızda hissetmenizi sağlıyor. En güzel hediye seçeneklerinden biri olmasının yanı sıra zevkli, hikayesi olan bir anı yaratmakta da değerlendirilebilecek, kalıcı dostluklar için kalıcılığı vurgulayacak bu tasarım ile arkadaşlarınıza, dostlarınıza hoş bir hediye göndermiş olacaksınız.

Renk
Krem
Materyal
Mermerit
Boyut/Ebat
11,5x18 cm
Karakter/Tema
Simge
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR