Ey Türk Gençliği Kaideli Mermerit Atatürk Heykeli
Ey Türk Gençliği Kaideli Mermerit Atatürk Heykeli
Ey Türk Gençliği Kaideli Mermerit Atatürk Heykeli
Ey Türk Gençliği Kaideli Mermerit Atatürk Heykeli
Ey Türk Gençliği Kaideli Mermerit Atatürk Heykeli

Ey Türk Gençliği Kaideli Mermerit Atatürk Heykeli (RP.02.03.102218)

Marka : Anadolia
Fiyat : 1.470,00₺
245,00₺ 'den başlayan taksitlerle
Özel Üretim Ücretsiz Hediye Paketi Mermerit Ürün

Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanıdır. 19 Mayıs 1881'de Selanik'te doğmuş ve 10 Kasım 1938'de İstanbul'da vefat etmiştir. Atatürk, Osmanlı İmparatorluğu'nun son dönemlerindeki askeri ve siyasi kariyeri ile tanınmış, Kurtuluş Savaşı'nı yönetmiş ve Türkiye Cumhuriyeti'ni kurmuştur.

Atatürk'ün en önemli hedefleri arasında modern bir Türkiye'nin inşası, laiklik ilkesinin benimsenmesi, kadın hakları ve eğitimin yaygınlaştırılması bulunmaktadır. O, Türkiye'yi batılı bir seviyeye taşımayı amaçlamış ve bu doğrultuda bir dizi reform gerçekleştirmiştir. Atatürk'ün ölümünden sonra da Türkiye'deki siyasi, sosyal ve kültürel hayat üzerinde büyük bir etkisi olmuştur.

Anadolia Mağazacılık tarafından yapılan mermerit Atatürk heykelinin yerleştirildiği kaidenin arka planında, “Ey Türk Gençliği!” sözleriyle başlayan “Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi” yer alıyor. Yaşam alanlarınızda, ofisinizde başköşenizden size seslenecek Atatürk heykeli, çok tercih edilen hediye seçenekleri arasındaki yerini de koruyor.

 

Yapılışı

Kayın ağacından yapılan L kaide üzerine montajlanan mermerit heykelin detayları altın varak ile belirginleştirilmiştir. Kaidenin arkasında, pleksi üzerine basılmış olarak Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi yer almaktadır.

 

Kullanım Alanları

Yaşam alanlarınızda, ofisinizde masanızın üzerine yerleştirebileceğiniz Atatürk heykelini, sevdiklerinize hediye de edebilirsiniz.

 

Kullanım Şekli

Kimyasal kullanmadan nemli bezle temizlenmelidir.

 

Gönderim Şekli

Anadolia Mağazacılık tarafından özenle hazırlanmış kutusunda gönderilmektedir.

 

Ürün Detayları

Uzunluk: 28 cm

En : 13 cm

Derinlik : 13,5 cm

Ağırlık : 1,092 g

 

 
Materyal
Mermerit
Boyut/Ebat
28x13 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR