Geleneğin Modernle Buluştuğu Orijinal Tasarımlar

 

Duvarlarımızı şenlendiren tablo çeşitliliği ile resme ya da fotoğrafa uyumlu çerçeve seçimi, paspartu çalışması, istenen boyutta tasarlanabilecek tablolar, hat sanatının nadide örnekleri, seramik üstüne çini desenlerinin oluşturduğu çalışmalarla fark yaratıyor.Tablolar, evinizin veya ofisinizin atmosferini güzelleştirmek ve kişiselleştirmek için kullanabileceğiniz harika bir yoldur. Farklı tarzlarda, boyutlarda ve fiyatlarda geniş bir yelpazede mevcut olan tablolar, her zevke ve bütçeye uygun bir seçenek sunar.Kanvas tablo,hat tablo yağlı boya tablo, metal tablo, çerçeveli tablolar ve cam tablolar en çok tercih edilen modeller arasındadır. Değerli Tablo modelleri ve uygun fiyatları ile Anadolia.com da sizleri bekliyor!

Devamını Okuyunuz Gizle

Ofislerde, evlerde, toplu yaşam alanlarında ihtiyaç duyulan ve ortama nitelik katan tablolar, sanat zevkini geliştiriyor.

Değerli Tablolar, sanatçılar tarafından çeşitli teknikler ve malzemeler kullanarak düz bir yüzeye oluşturulan görsel sanat eserleridir. Sanat tarihi boyunca farklı kültürlerde ve dönemlerde üretilen tablolar, geniş bir yelpazede konulara, stillere ve anlamlara sahiptir.

 

Tablolar, insanlığın en zengin ve en anlamlı kültürel miraslarından biridir. Geçmişi ve günümüzü anlamak, farklı bakış açıları kazanmak ve estetik zevk almak için tabloları incelemek ve keşfetmek keyifli bir deneyim olabilir.

 

Kanvas tablo, yağlı boya tablo, cam tablo, metal tablo ve kişiye özel tablolar tablo kategorisinin en çok aranan çeşitleri arasındadır.

 

Tablolar Hakkında Genel Bilgiler

 

Teknikler: Yağlı boya, akrilik boya, suluboya, fresk, mozaik, tempera gibi çeşitli teknikler kullanılabilir.

 

Malzemeler: Tuval, ahşap panel, kağıt, metal, taş gibi farklı malzemeler kullanılabilir.

 

Konular: Figüratif, soyut, manzara, natürmort, portre, mitoloji, din, tarih gibi geniş bir yelpazede konular işlenebilir.

 

Stiller: Rönesans, Barok, Romantizm, Empresyonizm, Post-Empresyonizm, Kübizm, Soyut Ekspresyonizm gibi farklı sanat akımlarına göre stiller görülebilir.

 

Anlamlar: Tablolar, duyguları, fikirleri, hikayeleri, olayları veya sadece estetik güzelliği ifade etmek için kullanılabilir.

 

Farklı tablo modelleri:

Yağlı boya tablolar

 

Akrilik tablolar

 

Suluboya tablolar

 

Kanvas tablolar

 

Çerçeveli tablolar

 

Çerçevesiz tablolar

 

Modern tablolar

 

Klasik tablolar

 

Soyut tablolar

 

Manzara tabloları

 

Portre tablolar

 

Natürmort tablolar

 

Çiçek tabloları

 

Animal tablolar

 

Makrome tablolar

 

Atatürk tabloları

 

Esma-ül Hüsna tabloları

 

Tablo Fiyatları

Tablo fiyatları ürünlerin boyut ve tasarımlarına göre farklılıklar göstermektedir. Ahşap, kanvas, metal, yağlı boya ve mdf tablo çeşitlerini bütçenize göre seçebilir, ev dekorasyonunuza uygun tablolarla evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Salonunuz için büyük ve modern tablolarla yaşam alanlarınıza keyif katabilirsiniz.

 

Tablo Seçimi

Tablo seçimi yaparken tarzınıza uygun modern, klasik, rustik, vintage gibi bir çok farklı tarzda seçim yapabilirsiniz. Tablonuz duvarınıza orantılı olmalıdır. Tablonuzun renkleri odadaki diğer renklerle uyumlu olmalıdır.

 

Tablo Temizliği

Tablolarınızın yüzeyini nemli bir bez ile silmeniz önerilmektedir.
EY.02.04.100006
328,00₺ KDV Dahil
820,00₺ KDV Dahil
%60 İndirim
%60İndirim
Ücretsiz Kargo
EY.02.02.102414
1.320,00₺
2.200,00₺
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR