MEYVELİKLER

Dekoratif meyvelikler,gondol tabaklar, sofralarınıza ve dekorunuza zarif ve romantik bir hava katmanın harika bir yoludur. Genellikle cam, seramik veya metalden yapılırlar ve genellikle gümüŞ veya altın varakla süslenirler. Meyvelikler, tatlılar, mezeler, meyveler veya hatta küçük biblolar sunmak için kullanılabilir.

Narin ve zarif bir görünüme sahiptirler. Seramik gondol tabaklar daha dayanıklıdır ve çeşitli renk ve desenlerde mevcuttur.

 

Devamını Okuyunuz Gizle Meyvelikler ve dekoratif tabaklar çeşitli boyutlarda gelir, bu nedenle dekorunuza ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Küçük gondol tabaklar tatlılar veya mezeler sunmak için idealdir, büyük gondol tabaklar ise meyve veya sebzeler sunmak için kullanılabilir.

 

Meyvelikler oval, dikdörtgen veya yuvarlak gibi çeşitli şekillerde yer almaktadır.

 

Meyvelikler, sofralarınıza ve dekorunuza güzellik ve kişilik katmanın harika bir yoludur. Biraz yaratıcılıkla, dekorunuza mükemmel bir şekilde uyan gondol tabakları bulabilirsiniz.

 

Dekoratif meyvelikler içerisine konulan gıda, yiyecek, şekerleme veya aksesuarlar ile süslenen ve tam anlamıyla bir bütün oluşturan dekorasyon parçalarıdır.

 

Ölçü ve tasarımlarında temel olarak kullanılan standart ölçüler içerisinde farklı şekiller sunulmakta olup bu şekiller; tepsi, kase, meyvelik gibi isimlerle adlandırılmaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR