GONDOLLAR

Dekoratif gondol tabaklar, sofralarınıza ve dekorunuza zarif ve romantik bir hava katmanın harika bir yoludur. Genellikle cam, seramik veya metalden yapılırlar ve genellikle gümüŞ veya altın varakla süslenirler. Gondol tabaklar, tatlılar, mezeler veya hatta küçük biblolar sunmak için kullanılabilir.

Cam gondollar narin ve zarif bir görünüme sahiptirler. Seramik gondol tabaklar daha dayanıklıdır ve çeşitli renk ve desenlerde mevcuttur. Metal gondol tabaklar en sağlam seçenektir ve geleneksel veya modern bir görünüme sahip olabilir.

 

Devamını Okuyunuz Gizle Gondol tabaklar çeşitli boyutlarda gelir, bu nedenle dekorunuza ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Küçük gondol tabaklar tatlılar veya mezeler sunmak için idealdir, büyük gondol tabaklar ise meyve veya sebzeler sunmak için kullanılabilir.

 

Gondol tabaklar oval, dikdörtgen veya yuvarlak gibi çeşitli şekillerde yer almaktadır.

 

Dekoratif gondol tabaklar, sofralarınıza ve dekorunuza güzellik ve kişilik katmanın harika bir yoludur. Biraz yaratıcılıkla, dekorunuza mükemmel bir şekilde uyan gondol tabakları bulabilirsiniz.

 

Gondol modelleri içerisine konulan gıda, yiyecek, şekerleme veya aksesuarlar ile süslenen ve tam anlamıyla bir bütün oluşturan dekorasyon parçalarıdır. Özel gün ve organizasyon kategorisinde yer alan; nişan, söz, kız isteme gibi merasimlerde genellikle gondol çikolatalık ürünleri tercih edilmekle beraber hangi ürün ile doldurularak süsleneceği tamamen kişi ve kullanıcıların seçimine bırakılmaktadır.

 

Gondol ölçü ve tasarımlarında temel olarak kullanılan standart ölçüler içerisinde farklı şekiller sunulmakta olup bu şekiller; tepsi, kase, meyvelik gibi isimlerle adlandırılmaktadır. Gondol tepsi modelleri en küçük boy ve ölçüden başlayarak artış gösteren ürün seçenekleri olmakla beraber her kullanıma uyum sağlayan model seçenekleri sunmaktadır.

 

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR